ALBUM DZIECKA - TWOJA HISTORIA | MINI MISIU

ALBUM DZIECKA - TWOJA HISTORIA | MINI MISIU

Kup nasz Album w postaci pięknego segregatora
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu Mini Misiu

Darmowa wysyłka od 199zł,-

 

Album dziecka w segregatorze od Mini Misiu

ALBUM DZIECKA

W ZESTWIE TANIEJ

DODATKOWE STRONY

AKCESORIA

ODCISKI

Opinie klientów o Albumie Dziecka od Mini Misiu

hjerte anmeldelse

Zamówiłem z Mini Misiu trzy razy i nigdy nie było żadnego problemu; strona jest łatwa do znalezienia, obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, szybka dostawa i wysokiej jakości towary, które docierają do drzwi.

Trustpilot - Mia Aaen Borup

hjerte anmeldelse

Absolutnie niesamowita obsługa! Niezwykle piękne produkty!

Facebook - Rikke Storm

hjerte anmeldelse

Kupiłem super fajny Album dla dzieci. Szybka i naprawdę miła dostawa. Rewelacyjna jakość druku i papieru, naprawdę ładne ilustracje – z przyjemnością je wypełnię.

Facebook - Katrine Bergkvist Hansen

anmeldelse af PRIK & STREG aflangt billede barnets bog

Zobacz Album Dziecka w środku

Album Dziecka – Twoja Historia w pięknym segregatorze od Mini Misiu

Dobra, przemyślana i przyjazna dla każdego rodzica konstrukcja

Każdy rodzic pragnie zakupić jedyny, niepowtarzalny Album dla swojego dziecka a tym samym w przyszłości podarować mu niezapomniany prezent na całe życie. Nie mniej jednak projekt może szybko stać się zagmatwany i denerwujący, ponieważ często w podobnych Albumach zmuszonym się jest pisać o wszystkich wydarzeniach i osiągnięciach dziecka. 

Ale Album Dziecka – Twoja historia od Mini Misiu jest inny. Uważamy, że to Wy powinniście być autorem tego albumu, dlatego elastyczne nagłówki i dobry schemat są przez cały czas przemyślane, abyście mogli zdecydować, o których kamieniach milowych swojego dziecka piszesz – i kiedy to robisz!

Dlatego ten Album Dziecka jest również idealnym prezentem na chrzciny, imieniny czy urodziny, bo nawet jeśli album dostanie się trochę późno, prawie wszystkie strony można wykorzystać.

 

Album Dziecka - dla wszystkich typów rodzin

Dziecko nie powinno patrzeć na puste pola w swoim drzewie genealogicznym i tym samym czuć się inaczej. Dlatego też, jako pierwsi na rynku zrezygnowaliśmy ze starych norm i dostosowaliśmy treść tak, aby cały album był odpowiedni zarówno dla rodziców samotnie wychowujących dzieci, jak i dla dzieci z rodzin patchworkowych. Oryginalna wersja Albumu Dziecka od Mini Misiu jest na tyle elastyczna, że ​​mogą z niej korzystać wszystkie współczesne typy rodzin m.in.:

  • Mama i Tata
  • Rozwiedzeni rodzice
  • Rodzina patchworkowa
  • Samotna Mama
  • Samotny Tata
  • Mama i Mama
  • Tata i Tata
Pomysł na drzewo genealogiczne

Luksus od samego początku

W Mini Misiu nie możemy nie dbać o szczegóły, a nasz Album emanuje ekskluzywnością od momentu jego rozpakowania. Segregator jest wykonany z najlepszej jakości, przyjemnego w dotyku materiału, który jest odporny na zabrudzenia i wodę, a cztery ringowe pierścienie, które trzymają zawartość starannie na miejscu, są lakierowane na biało w celu uzyskania ostatecznego, ekskluzywnego wykończenia.

Strony o grubości 200g są drukowane na najlepszym jakościowo, matowym papierze i idealnie nadają się do pisania zarówno długopisem, cienkopisem, piórem i flamastrami – są ponad dwukrotnie grubsze niż zwykły papier.

Sam segregator jest bardzo twardy, co zapobiega wszelkim uszkodzeniom i zarysowaniom. W ten sposób dziecko będzie miało piękną pamiątkę na całe życie – na zawsze.

Segregatory i zawartość są projektowane i produkowane w Danii oraz Polsce na materiałach najwyższej jakości i przyjaznych środowisku.

Miejsce na dużo tekstu i zdjęć

Większość kartek znajdujących się po lewej stronie Albumu ma piękne, pokrywające całą powierzchnię ilustracje, który można wykorzystać do wklejania zdjęć, rysunków lub wycinków związanych tematycznie ze stroną prawą – nie jest to jednak  obowiązkowe gdyż istnieje  pełna dowolność w zamieszczaniu zdjęć z życia dziecka.

A dopóki nie zdecydujesz się na umieszczanie zdjęć, to kartki te będą nadal wyglądać bardzo elegancko ozdabiając Album, który nie będzie z tego powody wyglądał na niedokończony.

Zdjęcia sprawią jednak, że Album  będzie bardziej zabawny i osobisty. Zachęcamy zatem Was do wykorzystania tych miejsc na wklejenie fotografii bądź innych pamiątek  –  dzięki temu Wasz Album będzie niepowtarzalny, wyjątkowy i zawsze będzie najmilszą pamiątką.

Tak samo piękny w środku jak i na zewnątrz

Ilustracje i reszta projektu w Albumie Dziecka – Twoja Historia zostały ręcznie zaprojektowane w przyjaznym dzieciom i rodzicom skandynawskim stylu. To sprawia, że ​​Album jest piękny, ekskluzywny i przyjazny dla oka. Album Dziecka jest utrzymany w delikatnych pastelach, dzięki czemu zdjęcia, wycinki i pismo odręczne pięknie się wyróżniają, a indywidualny, ponadczasowy design pasuje zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Album Dziecka Lis przeznaczony jest dla wszystkich typów rodzin. Może wypełniać go tradycyjna rodzina jak również samotna matka, samotny ojciec, rodzina patchworkowa i oraz rodziny tęczowe. 

Album Dziecka wypełnia się od początku ciąży do 7 roku życia i pierwszego dnia w szkole, ale dzięki odpowiednim nagłówkom to Ty  decydujesz, czy iść jeszcze dalej. A jeśli potrzebujesz więcej niż 90 stron, mamy różne pakiety dodatkowych kartek. Segregator ma format A4, dzięki czemu można łatwo włożyć foliowe koszulki. „Album Dziecka Lis” ma taką samą treść jak „Album Dziecka Sarna”, „Album Dziecka Zając” i „Album Dziecka Wilk” – różni się wyłącznie okładką.

album dziecka | Mini Misiu

Dodatkowe akcesoria do Albumu Dziecka

Odcisk dla niemowląt - ponieważ juz nigdy nie będą tak małe...

Kiedy zostaniesz rodzicem, doświadczasz, jak szybko mija czas. Ledwo ma się dziecko w ramionach w szpitalu, a już umie samotnie siedzieć, raczkować, chodzić i biegać… i nagle dziecko wcale nie jest już takie małe.

Uwielbiamy te wspomnienia, w których pamiętamy, jak były malutkie. Dlatego mamy w naszym sklepie różne zestawy do wykonywania odcisków bez użycia tuszu. Dzięki nim można wykonać bardzo szczegółowe odciski dziecięcych małych rączek i stópek. Kolor jest niewidoczny, więc możesz zrobić odciski dłoni i stóp dziecka bez zabrudzenia farbą lub innym tuszem. Kolor pojawia się tylko w kontakcie z papierem. Idealny do wykorzystania w Albumie Dziecka –  Twoja Historia.

Kup zestaw do wykonywania pięknych odcisków rączek i stóp dziecka klikając tutaj

Ps. Ponieważ kolor nie zawiera szkodliwej chemii, można go stosować od noworodka. Nie krępuj się więc spakować zestaw do torby szpitalnej i zrobić go w pierwszych dniach życia dziecka.

Zestaw odcisków znajdziesz tutaj
Aftrykssæt til babys hånd og for blækfrit DIY babyaftryk fra PRIK og STREG

Najpiękniejsze karty do wykonywania zdjęć

Karty do zdjęć od Mini Misiu są zaprojektowane w tym samym stylu co Album Dziecka i posiadają tylną okładkę z możliwością pisania, na której można dodawać własne notatki, dzięki czemu dokładnie pamiętamy, kiedy dziecko osiągnęło dany etap w swoim rozwoju.

Karty mają zaokrąglone rogi, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas fotografowania z nimi. Są one wydrukowane na grubym 300g, przyjaznym dla środowiska papierze.

Zestaw jest zapakowany w ekskluzywną, materiałową torebkę i bez wątpienia pomoże uwiecznić cenne wspomnienia z życia maluszka. Idealny dodatek do Albumu Dziecka – Twoja Historia. Kup karty klikając tutaj.

Sprawdź nasze karty do zdjęć

mini misiu

Album Dziecka: Jaki wybrać?

Może sprawić wiele problemu przyszłej lub świeżo upieczonej mamie, wybór odpowiedniego Albumu Dziecka, w którym chcemy uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia. Przede wszystkim musi on być trwały , ponieważ Album Dziecka zostanie przez nie odziedziczony. Jednocześnie Album musi mieć odpowiedni schemat z ponadczasową treścią, którą możesz wypełnić dla dziecka. Album Dziecka – Twoja Historia to naprawdę dobra propozycja.  Niezależnie od tego, który model wybierzesz, zrobiliśmy miejsce na wiele wspaniałych wspomnień – zarówno tych wielkich, jak i mniejszych z życia dziecka, które z przyjemnością zachowasz.

Sam zdecyduj kiedy uzupełnisz Album Dziecka – Twoja Historia

Powodem powstania tego Albumu był brak elastyczności w innych tego typu książkach. W „dawnych czasach” często projektowano z założeniem, że pierwsza książka dziecka powinna być w stanie pomieścić tylko pierwszy rok życia dziecka oraz wszystkie pierwsze ważne osiągnięcia. Jako matka dwojga dzieci, które właśnie zobaczyły, jak niesamowity i nieskończony jest świat, miało sens tylko to, że większość książki powinna pomieścić o wiele więcej niż tylko bierne wyrażenie „pierwsze….”.

Swobodna konstrukcja

Fundamentem dla Albumu Dziecka od Mini Misiu było zatem to, abyśmy nie nazywali nagłówków „twoje pierwsze”, ale raczej zapewnili swobodną przestrzeń, aby można było ją wykorzystać również na temat drugiego, trzeciego czy dziesiątego doświadczenia dziecka z danego wydarzenia. Przykładem tego są strony „Czas kąpieli”, „Magiczne Boże Narodzenie” i „Śnieżny dzień”. Wszystkie te strony z pewnością można wykorzystać o „pierwszych” w swoim rodzaju, ale mogą zrobić o wiele więcej. Bo kto mówi, że Boże Narodzenie 3-4 letnie dziecko będzie miało szansę zapamiętać, nie będzie dużo lepszym wspomnieniem z dzieciństwa niż pierwsze Boże Narodzenie?

Album dziecka i drzewo genealogiczne dla wszystkich typów rodzin

Jako dodatkowy bonus poświęciliśmy również czas na przemyślenie zarówno nagłówków, jak i tekstów w taki sposób, aby Album Dziecka mógł być używany przez każdy typ rodzin. Więc niezależnie od tego, czy jesteś matką i ojcem, matką i matką, ojcem i ojcem, samotnym rodzicem lub rodziną patchworkową, Album Dziecka od Mini Misiu jest przeznaczona dla Ciebie. Żadne dziecko nie powinno patrzeć na przewidywane wzorce rodziny lub puste miejsca w dziecięcym albumie, które w ogóle nie pasują do jego rodziny. W tym samym stylu ważne jest, aby drzewo genealogiczne w Albumie Dziecka nie oferowało pustych miejsc. Dlatego też poświęcono czas na opracowanie idealnego drzewa genealogicznego, które możesz samodzielnie ukształtować. Aby dać trochę inspiracji, w jaki sposób każda rodzina może najlepiej wykorzystać konstrukcję drzewa genealogicznego, uruchomiliśmy ten uroczy film na Youtube – obejrzyj go tutaj.

Kontynuacja Albumu Dziecka – Moje szkolne wspomnienia

Być może ktoś ma zamiar prowadzenia Albumu Dziecka aż do osiągnięcia wieku bierzmowania. Tutaj możemy również gorąco polecić zapoznanie się z naszą kontynuacją Albumu Dziecka, a mianowicie – „Moje szkolne wspomnienia”. Albumy te w naturalny sposób nakładają się na siebie, ale różnica między Albumem Dziecka  a „moimi szkolnymi wspomnieniami” polega na tym, że ta druga skupia się na zadawaniu dziecku tych samych pytań przez cały wiek szkolny. Wtedy łatwiej jest śledzić, jak dziecko rośnie i rozwija się

Obserwuj nas na Istagramie

Mini Misiu w social mediach

Witamy w mediach społecznościowych Mini Misiu, gdzie można zajrzeć za kulisy, zobaczyć najnowsze projekty i wziąć udział w konkursach:

Facebook >
Instagram >

Ustawienia plików cookie.