BEZPŁATNA lista zakupów i plan posiłków do samodzielnego wydrukowania od Mini Misiu

Bezpłatna lista zakupów i plan posiłków: Dzisiaj rodziny z dziećmi mogą stosunkowo łatwo robić zakupy, a dzięki nowoczesnym usługom można zapełnić szafki smakołykami zarówno na obiad, jak i inne posiłki.
Czasami jednak miło jest móc samodzielnie wybrać produkty. Ale jeśli choć raz spróbowałeś tego jako rodzina z dziećmi, zwłaszcza z kilkorgiem dzieci, wiesz, że jest to coś co może zająć bardzo dużo czasu 😉

Lista zakupów na podstawie wnętrza supermarketu

Nie jest tajemnicą, że duże domy towarowe i ich specjalne oferty są ustawione tak, abyś spędzał w nich jak najwięcej czasu – w końcu może to spowodować, że w koszyku pojawi się kilka pozycji więcej. Ale dla nas, zapracowanych rodzin z dziećmi, nie ma nic gorszego niż 5-krotne bieganie po domu towarowym, ponieważ pozycje na liście zakupów są porozrzucane!

Stworzyliśmy praktyczną listę zakupów i plan posiłków do samodzielnego wydrukowania, gdzie możesz wstawiać pozycje tak, jak o nich myślisz. Kiedy zabierasz ze sobą listę do sklepu, niekoniecznie mleko, cukier i masło znajdują się na górze listy, ale towary, które są tak naprawdę pierwsze w markecie.
Bo dlaczego nie pamiętać o szamponie i chusteczkach higienicznych na oddziale, a nie przy wybieraniu bananów?

Lista zakupów jest tutaj uporządkowana między innymi według tego, jak rozmieszczone są duże supermarkety, co pomoże Ci zaoszczędzić dużo czasu. W razie potrzeby wydrukuj kilka sztuk na raz, aby zawsze mieć listę pod ręką.

Bezpłatna lista zakupów i jadłospis na wszystkie dni tygodnia

W poniższym linku znajdziesz plan posiłków, ponieważ chcemy również pomóc Ci w przeglądzie zakupów i tego, co jest w Waszym menu. A ponieważ zawsze będzie można go znaleźć w naszych bezpłatnych plikach do pobrania, zawsze możesz pobrać i wydrukować ponownie na nowy tydzień.
Pamiętaj, aby podzielić się wskazówką z innymi rodzinami z dziećmi, które mogłyby skorzystać z tego narzędzia, aby trochę szybciej zakończyć zakupy.

Pobierz listy z naszej bezpłatnej kategorii do samodzielnego wydrukowania tutaj >

Link do bezpośredniego wydruku>

Śledź także Mini Misiu w mediach społecznościowych, aby uzyskać więcej porad i wskazówek:
Facebooka >
Instagram >