ODCISKI | MINI MISIU

ODCISKI | MINI MISIU

Wybierz najwygodniejszy dla siebie zestaw

Darmowa dostawa od 199,-

ZESTAWY DO ODCISKÓW

Zobacz również inne produkty od Mini Misiu:

Zestawy do wykonywania odcisków  rączek i stóp dziecka od Mini Misiu

Zachowaj tę wyjątkową chwilę bo stópki i rączki już nigdy nie będą takie małe

Kiedy zostaniesz rodzicem, doświadczasz, jak szybko mija czas. Ledwo ma się dziecko w ramionach w szpitalu, a już umie samotnie siedzieć, raczkować, chodzić i biegać… i nagle dziecko wcale nie jest już takie małe.

Dzięki naszemu beztuszowemu zestawowi do wykonywania odcisków można wykonać bardzo szczegółowe odciski małych rączek i stópek dziecka.  Tusz jest niewidoczny, więc możesz zrobić odciski dłoni i stóp dziecka bez obaw o zabrudzenia. Kolor pojawia się tylko w kontakcie ze specjalnym papierem.

odcisk i album dziecka Mini Misiu

Zestaw do wykonywania odcisków, odciski rąk i stóp bez żadnej chemii

Nasz zestaw do wykonywania odcisków nie zawiera tuszu, dzięki czemu rączka i stopa dziecka nie zostaną pobrudzone żadnym kolorem lub innym farbującym środkiem. Korzystając z naszego zestawu możesz uzyskać najpiękniejsze, unikatowe, szczegółowe odciski.

Nasz zestaw nie zawiera żadnej niebezpiecznej chemii. Dlatego możesz go zabrać do szpitala, aby wykonać odciski dłoni i stóp, gdy dziecko ma zaledwie kilka godzin.

Kup dodatkową serwetkę, jeśli chcesz zachować więcej wspomnień wraz z wiekiem dziecka.

serviet til babyaftryk vejledning 1

Nasze zestawy do wykonywania odcisków to idealny prezent

Istnieje wiele możliwości wykonania idealnych odcisków rączek lub nóżek dzieci. W zestawie są aż 4 arkusze specjalnego papieru, na którym wykonuje się odcisk.

W zależności od ułożenia dłoni i stopy dziecka będzie miejsce na około 8 odcisków. Można śmiało zastosować u starszych dzieci.

Nasza wskazówka: taki zestaw do wykonywania odcisków rączki i nóżki dziecka to także słodki prezent dla dziadków czy rodziców chrzestnych.

Jeśli odciski mają zostać oprawione w ramkę, zalecamy zrobienie kserokopii w rozmiarze 100%, ponieważ światło UV (światło słoneczne) powoduje blaknięcie lub czerwienienie odcisku.

odcisk i album dziecka Mini Misiu

Dodatkowe akcesoria:

Album Dziecka - Twoja Historia

Nasz zestaw do wykonania odcisków wraz z Albumem Dziecka i wieloma innymi, tematycznie powiązanymi  produktami od Mini Misiu tworzy idealną całość . W pierwszej kolejności pomyśleliśmy aby stworzyć taki Album który będzie łatwy do wypełnienia, intuicyjny i zawierający elastyczne rozdziały. A potem dodaliśmy odrobiną luksusu i tak powstał nasz unikatowy Album Dziecka w postaci pięknego segregatora.

Album to elegancki segregator z czterema lakierowanymi na biało ringami.

Album Dziecka wypełnia się od początku ciąży do 7 roku życia i pierwszego dnia w szkole, ale dzięki odpowiednim nagłówkom to Ty  decydujesz, czy iść jeszcze dalej. A jeśli potrzebujesz więcej niż 90 stron, mamy różne pakiety dodatkowych kartek. Segregator ma format A4, dzięki czemu można łatwo włożyć do niego foliowe koszulki.

Album Dziecka w środku ma tę samą, unikatową treść, poszczególne Albumy różnią się wyłącznie okładką.

Album odpowiedni jest dla każdego typu rodziny: rodzin tradycyjnych, rodziców samotnie wychowujących dzieci, jak i dla dzieci z rodzin patchworkowych.

 

Możesz kupić nasz Album tutaj

Karty do zdjęć - Twoja Historia

Karty do zdjęć od Mini Misiu są zaprojektowane w tym samym stylu co Album Dziecka i posiadają tylną okładkę z możliwością pisania, na której można dodawać własne notatki, dzięki czemu dokładnie pamiętamy, kiedy dziecko osiągnęło dany etap w swoim rozwoju.

Karty mają zaokrąglone rogi, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas fotografowania z nimi. Są one wydrukowane na grubym 300g, przyjaznym dla środowiska papierze.

Zestaw jest zapakowany w ekskluzywną, materiałową torebkę i bez wątpienia pomoże uwiecznić cenne wspomnienia z życia maluszka. Idealny dodatek do Albumu Dziecka – Twoja Historia. Kup karty klikając tutaj.

 

Opinie klientów

hjerte anmeldelse

Piękny asortyment na pewno będę wracać.

Trustpilot - Anna

Fingeraftryks plakat fingertrykslakat fra PRIK og STREG

Pytania ?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o jakimiś z naszych produktów, skontaktuj się z nam, postaramy się odpowiedź najszybciej jak to możliwe.

Twoja wiadomość została wysłana

Musisz wpisać email

Dlaczego warto wykonać odciski?

Krótko mówiąc, za pomocą naszych odcisków utrwalasz niewiarygodne wspomnienia, jak małe było kiedyś twoje dziecko – niestety ale te chwile już nigdy się nie powtórzą a dzięki wykonaniu odcisku rączki lub stópki zostaną z Tobą na zawsze.

Nieważne czy wykonasz odcisk na papierze lub w glince i czy zrobisz to zaraz po narodzinach dziecka lub gdy skończy kilka miesięcy czy dwa latka zawsze będzie to dla Was piękne wspomnienie, które zachowacie na zawsze.

W Mini Misiu sprzedajemy tylko  najlepsze zestawy do wykonywania odcisków dla dzieci. Wybierz pomiędzy  beztuszowym zestawem do wykonywania odcisków, czarnym tuszem do odciskania lub samoutwardzalną glinką celulozową (zwaną również glinką do wykonywania odcisków dla dzieci). Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i nie zawierają szkodliwej chemii a tym samym są bezpieczne w użyciu już dla noworodków.

Jaki zestaw wybrać do wykonania odcisku?

Odciski można wykonać na wiele różnych sposobów, ale jedną wspólną cechą wszystkich glinek wyciskowych i zestawów do wykonywania odcisków od Mini Misiu jest to, że są wyprodukowane z dobrych i sprawdzonych materiałów, co gwarantuje wykonanie najpiękniejszego odcisku w warunkach domowych, postępując zgodnie z załączonymi instrukcjami . Ponadto nasze zestawy samoutwardzalnych glinek do wykonywania odcisków dla niemowląt mają tę zaletę, że w przeciwieństwie do kamionki i porcelany, nie kurczą się i  zachowują prawidłowy 100% rozmiar dłoni i odcisku stopy dziecka (glina z kamionki lub porcelany może skurczyć się nawet o 18%).

Dzięki bezatramentowemu zestawowi do wykonywania odcisków możesz również w łatwy i bezpieczny sposób wykonywać piękne i szczegółowe wyciski niemowlęce w domu, w swoim salonie, odtwarzając je we właściwym rozmiarze.

Kiedy mogę wykonać odciski dla dzieci?

W zasadzie odciski dłoni i stóp dziecka można wykonać zaraz po narodzinach dziecka. Popularny beztuszowy zestaw do wykonywania odcisków od firmy Mini Misiu nie zawiera szkodliwej chemii i aktualnie jest używany na wielu oddziałach noworodkowych na całym świecie ( w celu odbicia lini papilarnych noworodka).

Dlatego możesz bez obaw zapakować beztuszowy zestaw do wykonywania odcisków do torby szpitalnej, aby wykonać odcisk dziecka już pierwszego dnia po narodzinach.

Jak wykonać odciski dłoni i stóp dziecka?

Wskazówkę, którą często zalecamy naszym klientom, to wykonywanie odcisków dziecka podczas snu. Dobrze jest wykonywać odcisk we dwoje, aby jedna osoba mogła przytrzymać dłonie/stopy, podczas gdy druga osoba ostrożnie wykonuje odciski. Dotyczy to zarówno beztuszowych zestawów do wykonywania odcisków firmy Mini Misiu, jak i glinki do wykonywania odcisków dla dzieci. Nasza glinka do wykonywania odcisków ma również tę dobrą właściwość, że sama utwardza ​​się po kilkunastu godzinach.

Nie martw się, jeśli po kilkunastu latach trochę zblakną – nadal będą twoim wyjątkowym wspomnieniem czasu, który mija zdecydowanie za szybko i nie powróci.

Czarny tusz do wykonywania doskonałych odcisków rączek i stóp dzieci

Oprócz popularnego zestawu beztuszowego do wykonywania odcisków mamy również, jak wspomniano, samoutwardzalną lekką glinkę papierową (celulozową), a także nietoksyczny czarny tusz z poduszką do wykonywania odcisków dziecięcych. Jak sama nazwa wskazuje, te odciski dłoni i stóp są robione czarnym tuszem, ale w zamian masz możliwość wykonania większej ilości odcisków jedną małą podkładką z tuszem.

Podkładka z tuszem do odcisków dla dzieci jest zatem również uroczym pomysłem, jeśli chcesz na przykład ozdobić kartki chrztu (weź jeden dobry wydruk i skopiuj go np. na kolorowym papierze, który jest umieszczany w zaproszeniu na chrzest)

Glinka do wykonywania odcisków dla dzieci jest kolejnym popularnym sposobem pobierania odcisków, ponieważ piękna, samoutwardzalna glinka papierowa odtworzy na stałe, jak małe były dłonie i stopy dziecka.

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób wykonywania odcisków u dzieci?

Wszystkie zestawy od Mini Misiu do wykonywania odcisków nie zawierają szkodliwej chemii i dlatego mogą być używane od urodzenia.

Dążenie zarówno do jakości, jak i bezpieczeństwa w trakcie wykonywania odcisków jest dla nas priorytetem.  Asortyment jest wynikiem rocznych poszukiwań, aby spełnić wszystkie te życzenia i uzyskać dobrej jakości odcisk całkowicie wolne od szkodliwej chemii.

Jak najlepiej przechowywać wykonane odciski dla dzieci?

Oryginały odcisków dłoni i stóp dziecka pobrane za pomocą beztuszowego zestawu muszą być zaciemnione (np. w Albumie dla dziecka). Ale możesz również wykonać dobrą kopię, aby wstawić ją w ramkę.

Odciski wykonane za pomocą podkładki z czarnym tuszem nie są narażone na wyblaknięcie i mogą być powieszone w ramce, ponieważ tusz odporny jest na oddziaływanie promieni UV.

Glinka do wykonywania odcisków dla niemowląt i dzieci (zwana również samoutwardzalną glinką papierową) może swobodnie wisieć i nigdy się nie rozpadnie i nie wyblaknie. Kolejną wielką zaletą tej glinki jest to, że jeśli spadnie na podłogę, nie pęknie. Nasze popularne glinki od Mini Misiu mają niesamowicie lekką i prawie “gumową”  powierzchnię po utwardzeniu co czyni je praktycznie niezniszczalne.

Jako coś całkowicie ekskluzywnego w Mini Misiu, oferujemy również przekształcenie odcisku rączki lub stopy Twojego dziecka w piękny plakat. Na nim podpisuje się imię i wiek dziecka, a jednocześnie odwzorowuje się odciski dłoni i stóp w 100%. Jedynie musisz do nas przesłać zdjęcie odcisków z leżącą obok linijką.

 

Obserwuj nas na Istagramie

Ustawienia plików cookie.