DODATKOWE STRONY DO ALBUMU | MINI MISIU

DODATKOWE STRONY DO ALBUMU | MINI MISIU

Wypełnij dodatkowe strony w dowolny sposób
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu Mini Misiu

Darmowa wysyłka od 199zł,-

 

Mini Misiu PL album dziecka odcisk

DODATKOWE STRONY

Akcesoria

Odciski

Opinie klientów o Albumie Dziecka od Mini Misiu

hjerte anmeldelse

Zamówiłem z Mini Misiu trzy razy i nigdy nie było żadnego problemu; strona jest łatwa do znalezienia, obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, szybka dostawa i wysokiej jakości towary, które docierają do drzwi.

Trustpilot - Mia Aaen Borup

hjerte anmeldelse

Absolutnie niesamowita obsługa! Niezwykle piękne produkty!

Facebook - Rikke Storm

hjerte anmeldelse

Kupiłem super fajny Album dla dzieci. Szybka i naprawdę miła dostawa. Rewelacyjna jakość druku i papieru, naprawdę ładne ilustracje – z przyjemnością je wypełnię.

Facebook - Katrine Bergkvist Hansen

anmeldelse af PRIK & STREG aflangt billede barnets bog

Album Dziecka: Jaki wybrać?

Może sprawić wiele problemu przyszłej lub świeżo upieczonej mamie, wybór odpowiedniego Albumu Dziecka, w którym chcemy uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia. Przede wszystkim musi on być trwały , ponieważ Album Dziecka zostanie przez nie odziedziczony. Jednocześnie Album musi mieć odpowiedni schemat z ponadczasową treścią, którą możesz wypełnić dla dziecka. Album Dziecka – Twoja Historia to naprawdę dobra propozycja.  Niezależnie od tego, który model wybierzesz, zrobiliśmy miejsce na wiele wspaniałych wspomnień – zarówno tych wielkich, jak i mniejszych z życia dziecka, które z przyjemnością zachowasz.

Sam zdecyduj kiedy uzupełnisz Album Dziecka – Twoja Historia

Powodem powstania tego Albumu był brak elastyczności w innych tego typu książkach. W „dawnych czasach” często projektowano z założeniem, że pierwsza książka dziecka powinna być w stanie pomieścić tylko pierwszy rok życia dziecka oraz wszystkie pierwsze ważne osiągnięcia. Jako matka dwojga dzieci, które właśnie zobaczyły, jak niesamowity i nieskończony jest świat, miało sens tylko to, że większość książki powinna pomieścić o wiele więcej niż tylko bierne wyrażenie „pierwsze….”.

Swobodna konstrukcja

Fundamentem dla Albumu Dziecka od Mini Misiu było zatem to, abyśmy nie nazywali nagłówków „twoje pierwsze”, ale raczej zapewnili swobodną przestrzeń, aby można było ją wykorzystać również na temat drugiego, trzeciego czy dziesiątego doświadczenia dziecka z danego wydarzenia. Przykładem tego są strony „Czas kąpieli”, „Magiczne Boże Narodzenie” i „Śnieżny dzień”. Wszystkie te strony z pewnością można wykorzystać o „pierwszych” w swoim rodzaju, ale mogą zrobić o wiele więcej. Bo kto mówi, że Boże Narodzenie 3-4 letnie dziecko będzie miało szansę zapamiętać, nie będzie dużo lepszym wspomnieniem z dzieciństwa niż pierwsze Boże Narodzenie?

Album dziecka i drzewo genealogiczne dla wszystkich typów rodzin

Jako dodatkowy bonus poświęciliśmy również czas na przemyślenie zarówno nagłówków, jak i tekstów w taki sposób, aby Album Dziecka mógł być używany przez każdy typ rodzin. Więc niezależnie od tego, czy jesteś matką i ojcem, matką i matką, ojcem i ojcem, samotnym rodzicem lub rodziną patchworkową, Album Dziecka od Mini Misiu jest przeznaczona dla Ciebie. Żadne dziecko nie powinno patrzeć na przewidywane wzorce rodziny lub puste miejsca w dziecięcym albumie, które w ogóle nie pasują do jego rodziny. W tym samym stylu ważne jest, aby drzewo genealogiczne w Albumie Dziecka nie oferowało pustych miejsc. Dlatego też poświęcono czas na opracowanie idealnego drzewa genealogicznego, które możesz samodzielnie ukształtować. Aby dać trochę inspiracji, w jaki sposób każda rodzina może najlepiej wykorzystać konstrukcję drzewa genealogicznego, uruchomiliśmy ten uroczy film na Youtube – obejrzyj go tutaj.

Kontynuacja Albumu Dziecka – Moje szkolne wspomnienia

Być może ktoś ma zamiar prowadzenia Albumu Dziecka aż do osiągnięcia wieku bierzmowania. Tutaj możemy również gorąco polecić zapoznanie się z naszą kontynuacją Albumu Dziecka, a mianowicie – „Moje szkolne wspomnienia”. Albumy te w naturalny sposób nakładają się na siebie, ale różnica między Albumem Dziecka  a „moimi szkolnymi wspomnieniami” polega na tym, że ta druga skupia się na zadawaniu dziecku tych samych pytań przez cały wiek szkolny. Wtedy łatwiej jest śledzić, jak dziecko rośnie i rozwija się

Obserwuj nas na Istagramie

Mini Misiu w social mediach

Witamy w mediach społecznościowych Mini Misiu, gdzie można zajrzeć za kulisy, zobaczyć najnowsze projekty i wziąć udział w konkursach:

Facebook >
Instagram >

Ustawienia plików cookie.