MIARKI WZROSTU | NAKLEJKI ŚCIENNE | MINI MISIU

MIARKI WZROSTU | NAKLEJKI ŚCIENNE | MINI MISIU

 Miarki wzrostu jako naklejki ścienne, idealne rozwiązanie.
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu Mini Misiu

Darmowa wysyłka od 199zł,-

 

MIARKI WZROSTU

Plakaty

Metryczki

Ramki

Opinie klientów o Albumie Dziecka od Mini Misiu

hjerte anmeldelse

Zamówiłem z Mini Misiu trzy razy i nigdy nie było żadnego problemu; strona jest łatwa do znalezienia, obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, szybka dostawa i wysokiej jakości towary, które docierają do drzwi.

Trustpilot - Mia Aaen Borup

hjerte anmeldelse

Absolutnie niesamowita obsługa! Niezwykle piękne produkty!

Facebook - Rikke Storm

hjerte anmeldelse

Kupiłem super fajny Album dla dzieci. Szybka i naprawdę miła dostawa. Rewelacyjna jakość druku i papieru, naprawdę ładne ilustracje – z przyjemnością je wypełnię.

Facebook - Katrine Bergkvist Hansen

anmeldelse af PRIK & STREG aflangt billede barnets bog

Miarka wzrostu: Czy warto?

Oczywiście, że tak! A oto kilka dowodów na to, że miarka to bardzo dobry pomysł:

  •  Umożliwia ona regularne mierzenie wzrostu dziecka i śledzenie jego rozwoju. To bardzo przydatne narzędzie do monitorowania, czy dziecko prawidłowo rośnie i rozwija się.
  • Stanowi unikalną pamiątkę z dzieciństwa. Można zapisywać daty i wysokości na miarce, co później będzie miało dla dziecka dużą wartość sentymentalną. To piękna i prosta forma dokumentacji wzrostu waszej pociechy.
  • Możesz jej użyć w celu rozmowy z dzieckiem o zdrowym stylu życia, dobrych nawykach żywieniowych i aktywności fizycznej. Dziecko uświadomi sobie, jak te czynniki wpływają na jego rozwój, co może zmotywować je do dbania o swoje zdrowie.
  • Dzieci lubią obserwować, jak rosną. Posiadanie własnej miarki wzrostu w pokoju może wzmacniać ich poczucie tożsamości i samodzielności. To swoiste oznaczenie przestrzeni, która jest ich własnym miejscem.

Podsumowując, miarka wzrostu w pokoju dziecka nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale także wspiera rozwój dziecka, pomaga zachować wspomnienia, zachęca do zdrowych nawyków i tworzy przyjemną i interaktywną przestrzeń.

Obserwuj nas na Istagramie

Mini Misiu w social mediach

Witamy w mediach społecznościowych Mini Misiu, gdzie można zajrzeć za kulisy, zobaczyć najnowsze projekty i wziąć udział w konkursach:

Facebook >
Instagram >

Ustawienia plików cookie.