O Mini Misiu

anmeldelse af PRIK & STREG aflangt billede profil

O MINI MISIU

Mini Misiu jest rodzinną filią firmy Prik&Streg założonej w 2013 roku w Danii przez wybitną artystkę – malarkę Ewę Delgado. To Ewa jest autorką wszystkich projektów, plakatów oraz ilustracji wykorzystywanych w Mini Misiu. Wszystkie rysunki są odręcznie malowane i dopiero potem przenoszone jako grafika do komputera. W żadnym innym sklepie nie kupisz tak słodkich, pięknych i ręcznie wykonanych upominków dla swojego dziecka.

W 2022 roku firma Prik&Streg poszerza obszar swojej działalności o kolejne kraje: Polskę i Niemcy.  Tak powstaje firma Misi Misiu, której założycielami są Magdalena i Jan Wach.

Aby sprostać wymaganiom klientów dokładamy wszelkich starań aby polskie produkty były najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z najnowocześniejszymi drukarniami w Polsce i Danii. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które wytwarzane są w ekologiczny sposób i nie zawierają  niebezpiecznej, szkodliwej chemii. Oznaczone są one napisem SVAN.

PRIK & STREGS historia Ewy Delgado

Kiedy pod koniec 2013 roku wyjechałam na urlop macierzyński, panika zaczęła się rozprzestrzeniać. Częściowo dlatego, że narodziny mojej córki Mayi były tak blisko, ale także dlatego, że kreatywność, która potrzebna była do pracy w LEGO, ustała z dnia na dzień.

Ze wszystkich kreatywnych projektów DIY, które miał do zaoferowania Pinterest, to projekt spersonalizowanej tabliczki z nazwiskiem dla Mayi wygrał: Uwielbiam, gdy w pięknym pokoju dziecięcym jest też miejsce na spersonalizowany projekt. Ale moja praca w LEGO sprawiła, że ​​jestem dość wybredna, jeśli chodzi o jakość projektu. Po prostu nie miało dla mnie sensu urządzanie ładnego dziecięcego pokoju, a potem umieszczanie czegoś losowego na ścianie. Dlaczego nie mielibyśmy móc zrobić ładnego plakatu z imieniem dziecka oraz informacjami  z narodzin dziecka i danymi osobowymi? Od razu zabrałem się do rzeczy, a tabliczka z nazwiskami Mayi również musiała być zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach 😉

W tym czasie nie było myśli o biznesie. Ale pewnego dnia odwiedzili nas goście, którzy zauważyli tabliczkę z nazwiskiem Mayi i od razu zasugerowali, abyśmy umieścili ją w Internecie, zrobili z niej kilka kombinacji kolorystycznych i dali radość innym…

….to był początek PRIK & STREG i kiedy byłam w połowie wdrażania sklepu internetowego na początku 2014 roku, przyszło pierwsze zamówienie. Myślałem, że to prawdopodobnie system wysyła test, ale nie; zamówienie było prawdziwe! Teraz trzeba było zaprojektować plakaty! Od tego czasu zaprojektowałam ogromną liczbę plakatów, a jakość była przez lata stale optymalizowana, ponieważ moim największym pragnieniem jest dostarczenie perfekcyjnie dopracowanego projektu.

A tak wyglądają aktualne metryczki. Ich harmonijny, skandynawski design i minimalistyczne odcienie sprawiają, że są bardzo popularne w nowoczesnym pokoju dziecięcym, a wszystko jest zaprojektowane z uwzględnieniem szczegółów urodzenia dziecka.

Inspirowana przez klientów…

Dzięki stałemu dialogowi z klientami, zarówno za pośrednictwem Facebooka, poczty elektronicznej, jak i na targach, pojawia się również wiele pomysłów, a zatem nowe produkty i projekty są regularnie dodawane do sklepu internetowego: „Dla mnie to po prostu najlepsza inspiracja, gdy klienci zwracają się do nas z życzeniem produktu; Na przykład, początkowo otrzymaliśmy wiele próśb o książkę dla dzieci w stylu, który pozwalał na zamieszczenie  wielu zdjęć i uroczych ilustracji – ale w nowoczesnym stylu. Musiałem zatem wrócić do deski kreślarskiej i tak powstał Album Dziecka Twoja Historia, który została bardzo dobrze przyjęty i nagrodzony”.

W sekcji „darmowe pliki do pobrania” znajdziesz również plakaty do samodzielnego wydrukowania, zarówno do salonu, jak i do pokoju dziecięcego.

„W sumie rysunek to dla mnie wielka pasja. Wcześniej robiłem wiele ilustracji w ramach mojej pracy w LEGO, w tym postacie LEGO Friends i LEGO Elves oraz ich wszechświaty, ale moja praca jako kierownika projektu miała inny kierunek twórczy. Jednak w wolnym czasie wciąż ilustruję i często powstają najnowsze plakaty. Chociaż rysuję odręcznie, zwykle robię to za pomocą deski kreślarskiej, która jest podłączona do komputera. Lubię ten proces, ponieważ tutaj mogę naprawdę poluzować się i eksperymentować zarówno z twardymi, akwarelowymi teksturami, jak i miękkimi kształtami. A to tworzy naprawdę ciekawe kontrasty”.

Poniżej możesz zobaczyć jak powstaje plakat – od szkicu do gotowego produktu:

Śledź nasz kreatywny świat na Facebooku i Instagramie

Czy jesteś na Instagramie i Facebooku?

My też i chcemy Cię mieć za przyjaciela!

Znajdź nasz profil na Facebooku poniżej:

Tutaj możesz zobaczyć najnowsze projekty i wziąć udział we wspaniałych konkursach: https://www.facebook.com/prikogstreg

Śledź także kulisy naszego kreatywnego wszechświata na Instagramie: https://www.instagram.com/prikogstreg/

Obserwuj nas na Istagramie

Ustawienia plików cookie.