KARTY DO ZDJĘĆ | MINI MISIU

KARTY DO ZDJĘĆ | MINI MISIU

Utrzymane w jednym stylu
Najwyższej jakości karty, zaokrąglone rogi, cudowne zdjęcia

Darmowa wysyłka od 199,-

KARTY DO ZDJĘĆ

Albumy dziecka

Karty do zdjęć do Mini Misiu

Witamy w Mini Misiu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą gamę oryginalnych i unikatowych produktów dla dzieci. Na tej stronie polecamy nasze karty do zdjęć upamiętniające najważniejsze wydarzenia z pierwszych lat życia dziecka. 

Jak korzystać z kart do zdjęć?

Dzięki kartą do zdjęć wszystko, czego potrzebujesz, to dziecko, karty i aparat. W dniu imprezy weź wybraną kartę, połóż ją obok dziecka i zrób zdjęcie.
Jeśli zrobisz tak z większością lub wszystkimi kartami, uzyskasz piękną pamiątkę, dzięki której będziesz mógł śledzić rozwój swego dziecka. A jesteśmy również pewni, że dziecko z wiekiem pokocha oglądanie tych zdjęć.

Karty do Zdjenc

Karty do zdjęć z możliwością dokonania zapisu na jej rewersie

Dodatkowo, wszystkie karty do zdjęć upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia dziecka posiadają zapisywalny rewers, dzięki czemu można umieścić na karcie własne notatki.
A wiemy z własnego doświadczenia, że niedługo po jednym ważnym wydarzeniu ma miejsce kolejne i nagle trudno jest sobie wszystkie przypomnieć.
Po to właśnie stworzyliśmy karty z możliwością dokonania własnych zapisów, w swoich notatkach zapiszesz najważniejsze wydarzenia, daty i godziny i już nigdy o nich nie zapomnisz.

Karty do zdjęć i album dziecka

Zarówno Albumu Dziecka jak i karty do zdjęć od Mini Misu tworzą wspólną, spójną całość w której możemy zamknąć nasze wspomnienia i łatwo móc do nich wrócić w każdej chwili.
Sami posiadamy dzieci i doskonale wiemy jak trudno jest znaleźć chwilę w swej codzienności, dlatego nasze projekty są stworze tak aby to ułatwić zapracowanym rodzicom. Możesz opisywać wspomnienia w Albumie lub robić zdjęcia z kartami w dowolnej chwili. Specjalnie dostosowaliśmy tak nasze produkty aby nie określały ściśle czasu, kiedy masz to uczynić.

Znajdź swój ulubiony projekt wśród naszych Albumów

album dziecka | Mini Misiu

Dla kobiety w ciąży

Jeśli właśnie zaszłaś w ciąże lub planujesz w niej być, z naszymi kartami do zdjęć zapamiętasz na zawsze jak rósł twój brzuszek.

Tutaj po prostu posługujesz się sobą lub brzuszkiem jako wzorem, aby dziecko mogło kiedyś zapoznać się z tymi zdjęciami.

Karty do zdjęć dla kobiet w ciąży znajdziesz tutaj>

(Karty z okresu ciąży wkrótce w naszej ofercie).

Karty dla dzieci 0-3 lat

Nasze najpopularniejsze karty do zdjęć dla dzieci w wieku od 0- 3 lat.

Wszystkie karty mają zapisywalny rewers na notatki, więc oprócz możliwości sfotografowania karty z dzieckiem, możesz dodać swoje notatki, aby zachować wszystkie ważne szczegóły.

Każda karta ma rozmiar 10 x 15 cm i pasuje do pozostałych projektów do Mini Misiu, np. do Albumu Dziecka>

- OPINIE -

hjerte anmeldelse

Absolutnie niesamowita obsługa! Niezwykle piękne produkty!

Facebook - Rikke Storm

Obserwuj nas na Istagramie

Czy jesteś na Instagramie i Facebooku? Tak jak my!
Znajdź nasz profil na Facebooku.
Tutaj znajdziesz nasze najnowsze projekty i weźmiesz udział w ciekawych konkursach: Facebook
Odwiedź nas również na: Instagramie

Czas dostawy dla naszych kart oraz wielu innych produktów to 1-2 dni robocze.

Ustawienia plików cookie.